41 Dikiş Büyüsü

6 Temmuz 2018, 04:33 161 Okunma.

Bu büyüler, insanlar için çok önemli ve çok tehlikeli büyüdür. Çok eskiden beri yapılır ve tarihimizde kara bir büyü dünyası içerisine dahil olur. Güncel olarak organize edilen ve fırsatların tamamını kendi beklentisine göre inceleyen sitemiz üzerinde, Medyum Vesile olarak çok özel bir çalışma sunuyorum.

İnsanların büyü yapma konusunda pek çok bilgisi var ve bu büyüleri yaptırıyor. Kara büyü olarak bilinen bu büyüler, kişilerin kendi düşüncelerini ve dertlerini en etkili şekillerde ortaya çıkarıyor ve pek çok anlamda kullanılabiliyor. İster yolları bozma, ister ilişkileri bitirme, isterseniz de daha farklı şekilde yapılabiliyor.

41 dikiş duasının en büyük amacı, kişisel bir tahribat yaratmak. Bu yüzden tahribat yaratırken hem psikolojik hem de fizyolojik ve bedenen sorunlar ortaya çıkarmaktır. Bu yüzden yapan kişi de yapılan kişi de aracı olan kişi de çok dikkatli bir çalışma üretmelidir. Bugüne kadar, insanların pek çoğu için bu tarz büyüler hazırladım. Genellikle ayırma ve uğranılan haksızlık sonucu ortaya çıkarılan büyülerdi bunlar. Sonuçlarında da yüzde 99 oranında başarılı oldum. Yani %99 oranında bir artı ile ilerlettiğim bütün bu 41 dikiş büyüsü için gerekli olan pek çok çalışmayı ön plana çıkardım. İnsanların ihtiyaçlarını ve düşüncelerini farklı diller ile üstlenerek, sürekli olarak düşünülen ve karşımıza çıkarılan farklı planları ortaya çıkarmak için gerekli çalışmaları yürütüyorum. Peki ama bu büyünün içeriği nasıl derseniz, gelin o konuya da ayrı bir şekilde bakalım.

Bu yazıda diğer başlıklar şu şekilde olacak;

  • 41 zincir büyüsü zararlı mıdır?
  • 41 zincir büyüsü kim tarafından yapılmalıdır?
  • 41 zincir büyüsünün zararları nedir?

Oldukça zor ve meşakkatli olarak ortaya çıkarılan bir soru diyebiliriz bu durum için. İnsanların bütün düşüncelerini ve bütün beklentilerini kendi ihtiyacına dair büyüten ve yenileyen sitemiz için, ben burada Medyum Vesile hanım olarak gerekli çalışmaları sağlıyor ve büyütüyorum. Detaylı ve ayrıntılı bir fırsat içerisinden karşınıza çıkarılan bütün çözümler için, tek yapmamız gereken birkaç tıklama olacaktır. Hadi başlayalım.

41 Zincir büyüsü zararlı mıdır?

Evet, kesinlikle zararlıdır. Ama yapılan kişi için zararlıdır. Ben bu büyüyü yaparken, daha çok kişilerin yaşadığı kötülüklere ve haksızlıklara emin olmak isterim. Bu büyünün etkilerinden yaradana sığınırım çünkü. O yüzden kesinlikle haklı tarafın haklı yemini ile çözüme başlarım. Çünkü yanlış bir beyan var ise büyüyü yaptıran kişi de zarar görebiliyor psikolojik olarak. Bu yüzden bu büyüye başlarken çok dikkatli olmalı ve çok özenli bir çalışma üretmemiz gerekiyor. Ben burada medyum olarak ve yıllarımı bu işleri daha iyi anlamak, daha iyi uzmanlaşmak ve sürecin hem ilmi kısmını, hem de tasavvuf kısmını çözmek için emek verdiğimden, 41 zincir büyüsü konusunda büyük bir başarıya ulaştım. Bu yüzden sizlere verdiğim hizmetlerde ve desteklerde de kesinlikle bu büyünün sonuna kadar arkasında olacağım. Ama dediğim gibi, süreçleri sadece güçlü bir şekilde ilerletmek ve ön plana çıkarmak için büyüteceğim.

41 zincir büyüsü kim tarafından yapılmalıdır?

Bu büyüyü yapan ve yaptıran kişiler, nasıl bir çalışma olduğunu çok iyi anlamalıdır. Bu yüzden ben, her bu büyü tarifi için gelen kişilere anlatıyorum. Büyünün risklerini ve kişilerde oluşturabileceği sorunları anlatıyorum. Şayet kabul edilir ise yapıyorum. Yanlış ve yalan beyan ile ortaya çıksa da, kişinin kendisi de zarar görüyor bu durumdan. Psikolojik bir harp olarak ön plana çıkarılan bu büyüler için, yapılacak çalışmalar da değişken olabiliyor. Medyum Vesile hanım olarak çözümlerim tamamen kendi tekniklerim ve kendi deneyimlerim ile çıkıyor ortaya.

41 zincir büyüsünün zararları nedir?

Yapılacak büyüye ve yapılacak içeriğe göre değişir. Kişilerin canını sıkan pek çok sorun ile karşılaşabiliriz. Örneğin hasta etmek, arayı bozmak, psikolojisini bozmak ya da benzeri olarak pek çok sıkıntı yaratabiliriz. Bu yüzden en tehlikeli kara büyülerden olan bu büyüyü yaparken en az 5 kere soruyorum ve detaylı olarak cevapları alıyorum. Bir medyum ablanız olarak benim cevaplardan tatmin olmam ve size inanmam gerekiyor. Bu yüzden bu büyü için büyük bir çalışma sunuyorum. Daha fazla detay için beni arayarak ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.

YENİ İÇERİKLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

reklam

AŞK İŞLEMLERİ

Copyright © 2018. Medyum Vesile Hanım