Büyü Bozma

3 Temmuz 2018, 16:13 195 Okunma.

Medyum Vesile ablanız olarak, yapılmış ya da yapıldığından şüphe ettiğiniz bütün büyüler için bir büyü bozma çalışması yapıyorum. Burada önemli olan şey, yapılan büyüleri iyi analiz etmek, buna göre bir bozma işlemine girmektir.

Bu yüzden sitemiz üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden bana ulaşarak, ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Burada yapılacak iş, kesinlikle öncelikle mevcut bir büyü olup olmadığını anlamak olacak. Büyü bozma konusunda yaptığım çalışmalar, medyum vesile ablanız olarak emin olun detaylı olarak ihtiyaçlarınıza çözüm üretecektir. Bunun için tabi öncesinden bir çalışma yapmak ve durumun nasıl ilerlediğini anlamamız gerekiyor.

Öncelikle ne kadar derin bir büyünün olup olmadığını kontrol etmek ve bu kontrol üzerinde herkes için, nasıl bir büyünün var olduğunu anlamamız gerekiyor. Bunu ben yıllardır yapıyorum ve bu durum da deneyimlerimle doğrudan orantılı olarak ön plana çıkarılacaktır. Büyü bozma konusunda tamamen farklı, ayrıntılı ve yenilikçi bir seçenek üzerinde organize ettiğim çalışmalar var. İsterseniz detaylara geçmeden önce, büyü bozma yöntemleri ile ilgili neler yapacağımı, nasıl bir çözüm üreteceğimi sizlere anlatayım.

Bu yazıda medyum Vesile hanım olarak benden öğrenecekleriniz;

  • Büyü bozma nedir?
  • Büyü nasıl bozulur?
  • Büyü bozma teknikleri nedir?
  • Büyü bozan medyum

Bu başlıklar ile sırasıyla başlayalım hazırsanız.

Büyü bozma nedir?

İnsanlar, çeşitli dönemlerde ve zamanlarda ihtiyaçlarına ya da farklı beklentilerine dair büyü yaptırabilir. Yapılan bütün büyülerde amaç, kişisel beklentilerin ve çözümlerin detaylı olarak ön plana çıkması ve belki bağlama, belki çözümleme üzerine olmasıdır. Benim burada en çok dikkat ettiğim şey, yapılan büyünün derinliğidir. Bunu da ancak burada anlayabiliriz. Pek çok medyum, büyü bozma tekniğini internet üzerinde anlatıyor ama bana göre yanlış hareket ediyor.

Çünkü insanların standart olarak yaptığı bir büyü ya da büyü bozma yöntemi olsaydı, bunu herkes rahatlıkla yapabilirdi. Bu yüzden medyumların internet üzerinde kullandıkları taktikleri ya da duaları paylaşmalarını doğru bulmuyorum. Kendisi fayda görmüş olabilir. Bu faydayı herkesin göreceği hiçbir zaman garanti edilemez. Aslında mesele şu ki, büyü bozma konusunda hiçbir şey garanti edilemez. Dikkat edilmesi gereken durum biraz daha farklı ve niceliktir.

Büyü nasıl bozulur?

Süreçleri anlatayım kısacak. Ben medyum Vesile ablanız olarak, kişinin büyü durumunu öğrenmeye çalışıyorum. Şayet üzerinizde bir büyü var ise ve bunu siz biliyorsanız, o zaman bir şekilde öğrenmişsiniz demektir ve bozma işi kolaylaşır. Ama üzerinizde bir büyünün olup olmadığını bilmiyorsanız ve sadece yaşadığınız bazı negatif durumlardan dolayı bu konulara göz atıyorsanız, kesinlikle bu durumda büyü bozma tekniklerini sırasıyla uygulayıp, üzerinizdeki büyüyü anlamak konusunda gerekli çalışmaları yapmamız gerekecek.

Çünkü insanlar bana gelip, üzerimde büyü mü var gibi sorular soruyor. Ya da bana büyü mü yapıldı gibi sorular soruyor. Bu soruların en büyük cevabını, öncelikle bir telefon görüşmesi, ardından da yüz yüze görüşme ile çözebiliriz. Benimle ilgili olarak aşağıda yer alan numaralardan bana ulaşarak, ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Tarot ya da benzeri konularda değil, bizzat medyum olarak bu durumlara çözüm üretiyorum. Bu yüzden sizin için zaman kaybedilmemesi gereken her şeyi, en hızlı noktalarda ön plana çıkarıyor ve detayların tamamını kendi beklentinize göre yeniliyorum.

Büyü bozma teknikleri nelerdir?

Bu konuda net bir teknik yok. Daha doğrusu pek çok teknik var demem daha doğru olur. Benim genellikle uyguladığım teknikler, kendime ait olarak geliştirdiğim ve yıllardır kullandığım tekniklerdir. Medyum vesile ablanız olarak büyü bozma konusunda gerekli çalışmaları yapıyor, %99 oranında başarılara ulaşıyorum. Bu yüzden anlattığım her konuya dair bilgi alabilir, detayları ve daha önce yaşanmış olayları, bozulmuş büyüleri inceleyebilir ve gözlemleyebilirsiniz. Hayatınızda pek çok kez farklılığa ulaşmış ve kendi beklentilerinizi de bu denge dahilinde ortaya çıkarmış olabilirsiniz.

Benim size anlatmak istediğim konu da biraz bu şeklide ortaya çıkıyor. Çünkü ihtiyaçlarımızın hemen hemen hepsini, kendi tercihinize göre sunuyor olacaksınız ve bu duruma dair her türlü farklılığı kendi beklentinize göre yenilemiş olacaksınız. Zaman kaybetmeyin ve farklı bir ayrıntı, yenilikçi bir çözüm ve ihtiyaçlara dair bir fırsatı kendi tasarımlarınıza göre takip edin. Çünkü benim yaptığım büyü tasarımı, kişiye özel bir hizmettir.

YENİ İÇERİKLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

reklam

AŞK İŞLEMLERİ

Copyright © 2018. Medyum Vesile Hanım