Vesile Hanım Kimdir

Medyum Vesile Hanım Hoca Mısır’ın Kahire kentinde ilmi eğitim almış, yıllardan bu yana ülkemizde insanların sorunlarına yardımcı olmaktadır.

Ben Medyum Vesile olarak tamamen, insanları istek ve arzularına ulaştırıp güzelliği yaşaması için Medyumluk yapıyorum. Ve bu ilme yıllarımı verdim, bu işi çok iyi biliyorum ve uyguluyorum. Benimle çalışmaya başlayan ve bana dost olan insanlar beni çok iyi tanırlar, arzularında, işlerinde benim vesilemle arzularına kavuşanlar ve düze çıkanlar beni çok iyi tanırlar. Medyumluk ilmine olan hakimiyetimi bana ulaştığınızda yapacağım ücretsiz bakım ile de anlayacaksınız.

İnsan sadece fizik yapıya sahip bir beden değildir. Aynı zamanda ruhsal yönü olan bir varlık olması nedeniyle bir çok beden içerir. Bunlar en incesinden en yoğununa kadar bir diziliş sürdürür. Bu bedenlere astral bedenler denir. Ruhsal güç, maddi boyuta hakim olduğu için, madde onun enerjisine karşı koyamaz ve birden dağılır. Medyumlar ruhsal boyutlarla ilişki kurarken bu enerji bedenlerini evrensel boyutlara uyumlayarak trans haline girerler ( yarı uyku hali). Ve bu bedenlerinin yüksek enerjisini kullanarak bir etki alanı yaratır. Bu tamamen medyumun yeteneğine bağlıdır.

Size yardımcı olacak medyumu seçerken öncelikle medyum a bakımınızı yaptırınız, güvendikten sonra işlem yaptırınız. Medyum Vesile’yi arayıp kendisi ile sorunlarınızı konuşarak size gerekli çözümleri söyler, gerekli gördüğü işlemleri uygular. Gereksiz olan hiçibir işlemi yapmaz.

reklam

Copyright © 2018. Medyum Vesile Hanım